bg_dtl_01
bg_dtl_02
okr_ciel
okr_ruda
okr_braz
prst_ciel
prst_ruda
prst_braz
trpz_ciel
trpz_braz
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

TOREBKI NA RAMIĘ

Ręcznie szyte, damskie torebki na ramię, wyróżniające się nietypową techniką wykonania, zastosowaniem naturalnych materiałów oraz perfekcyjną jakością.
 
-> Wierzch, tył i część klapy wykonane ze sklejki brzozowej nadają torebce sztywności i zachowują jej kształt, chroniąc jednocześnie zawartość przed uszkodzeniem.
-> Dobrze widoczne usłojenie drewna sprawia, że każdy wykonany egzemplarz jest niepowtarzalny; Drewno wykończone olejem oraz woskiem jest naturalne w dotyku i jednocześnie odporne na wodę oraz zabrudzenia.
-> Boki oraz spód klapy wykonane z naturalnej skóry bydlęcej nadają elastyczności tam, gdzie jej potrzeba, aby torebka była wygodna w użytkowaniu. Skóra zabezpieczona balsamem na bazie wosku.
-> Drewno i skóra zszyte ręcznie tradycyjną metodą kaletniczą, przy użyciu grubej, plecionej nici poliestrowej o bardzo dużej wytrzymałości na zerwanie i przetarcie.
-> Torebka zapinana na dwa metalowe knopiki.
-> Pasek na ramię wykonany z plecionego rzemienia skórzanego.
-> Skóra dostępna w kolorze cielistym, rudo brązowym, ciemnym brązowym oraz czarnym.
 
Parametry:
-> Torebka okrągła – wymiary: 25 x 21 x 9 cm (szer x wys x gł); waga: 300 gr.
-> Torebka prostokątna – wymiary: 20 x 25 x 6-13 cm (szer x wys x gł); waga 350 gr.
-> Torebka trapez – wymiary: 28 x 21 x 10 cm (szer x wys x gł); waga 360 gr.
 
Zamówienia można składać przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio na adres e-mail: ask@cc-craft.pl.
 
Zaprojektowano i wykonano w Łodzi!
 
Uwaga – drewno i skóra są naturalnymi materiałami i dzięki swojej charakterystyce mogą posiadać przebarwienia, zmiany powierzchni, sęki, zrosty czy zadrapania. Nie należy traktować tych elementów jako uszkodzeń produktu, bo dzięki nim każdy egzemplarz jest niepowtarzalny.